| anonim_4396 a întrebat:

Deci intrebare mea este cum pot sa ii promovez mai bine pagina de facebook (pentru a avea mai multe like,in acelasi timp fac si afiliere pe pagina )

Mai stiti vreo metoda de promovare in afara de facebook, blogg, site web?

Dau Fundy

Răspuns Câştigător
| myself405 a răspuns:

Aceasta metoda iti aduce sute de like-uri pe zi, de la oameni din Romania. Eu am facut 26000 de like-uri la o pagina din Romania in doar o luna. http://cumfacbanipenet.no-ip.org/cum-aduc-likeuri-la-pagina-de-facebook.php Funda?

| OtravaDulce a răspuns (pentru myself405):

In mare parte am inteles ce sa fac, dar e gratis treaba asta cu situ respectiv.
Caci nu scrie acolo doar ce sa fac... nu da detalii despre plati daca se plateste?

| myself405 a răspuns (pentru OtravaDulce):

Este 100% gratis. nu trebuie sa platesti nimic

| OtravaDulce a răspuns (pentru myself405):

Si frumoasa si isteata mersi. happy

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GabyB94 a răspuns:

Cu reclame Facebook rezolvi repede si like si trafic pe pagina.

Daca faci chestii cu 'da click sa vezi cine ce si-a cumparat din piata' doar enervezi si o sa se apuce lumea sa iti comenteze urat. A fost asa o campanie impotriva ziarelor care postau 'stiri' sin astea pe pagina lor de Facebook.

Răspuns utilizator avertizat
| Jjøқεr a răspuns:

O metoda buna de promovare e sa-ti convingi prietenii sa-si convinga alti prieteni sa intre pe pagina, sa se intereseze etc. O alta metoda buna e ca dupa ce faci vreo 10-50 de like-uri (sau oricand vrei) sa faci anumite concursuri pe pagina, de exemplu premiu 1- un produs gratis premiul 2-nu mai stiu eu ce. laughing Colaborare poti face si cu alte pagini de facebook, cam la fel de populare ca a ta ar fi mai bine ca nu e asa usor sa te "inhaitezi" cu pagina ta, care de exemplu are sute de like-uri cu una care are mii. O alta metoda ar mai fi sa-ti pui niste prieteni sa-ti faca reclama pe diferite jocuri/site-uri si in acelasi timp tu ii poti rasplatii cu ceva "pozitie" pe pagina de facebook (de exemplu "director de publicitate" sau "director de imagine laughing ) sau cu bunuri materiale. Nu prea le am cu paginile de facebook si reclamele, dar sper ca te-am ajutat.

×ßafta!