| Mihaiflorin14327 a întrebat:

Salut TPU! Doresc sa comand ceva de pe alibaba si nu stiu cum sa fac comanda si de unde aflu cat va costa transportul etc cineva care a mai făcut comanda imi poti explica in detaliat mai multe chestii?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De pe alibaba nu poti comanda, fiindca acolo sunt engross-isti si nu vand la bucata.
Am cumparat eu cu ani in urma cate 20-30 de bucati din diverse produse electronice si am dus munca de lamurire cu ei, ca sa mi le vanda, fiindca nu vindeau mai putin de 50 sau 100 bucati.

Din pacate, nici nu se uita la copii minori, daca vrei sa faci contract cu ei.