| TPULion a întrebat:

Doresc sa incep sa joc la pariuri online, insa nu stiu inspre ce platforma sa ma duc, sunt intre Unibet si Betano, insa tind mai mult spre Unibet deoarece este mai complex. Mai sunt si alte diferente in cele doua? Au existat probleme legate de bani? Cat despre cea mai mare nelamurire care o am, mai se depune la anaf acea plata, in mod personal? Din cate am inteles eu acum anaf retrag ei din contul respectiv, nu ne mai implica pe noi.

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Lasa, traiesti si fara sa te bagi in astfel de prostii.
Daca n-ai ce face cu banii pe care ii ai acum, iti recomand sa ii donezi copiilor din spitale, ei mereu vor astepta un leu pentru a se vindeca.

| fyndtnydt7u a răspuns:

Te rog eu, nu te apuca. Poți să dai banii într-un mod mai bun.

| iSpoat a răspuns:

Recomand Binatex.