| Andri123 a întrebat:

Doresc sa trimit un colet prin Urgent Crargurs maine din Buzau pana intr-o comuna din zona de munte din jud Buzau (60km) aveți idee cât mă costă? Greutatea este de 200grame si cutia este gen cat una de telefon.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

în jur de 15 dacă nu-ți ia suplimentar că nu e oraș și nu e în rata de acoperire

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Eu am primit colet din Brașov si m-a costat 12 lei, altădată 15 lei si locuiesc in județul Alba.

| WhiteLife a răspuns:

Daca vrei sa trimiți un colet, îți recomand:

https://www.colete-online.ro/

E foarte ușor de folosit, pui adresa ta, adresa destinatarului, iar la final îți arată mai multi curieri, fiecare cu preț (poți plăti cu cardul și unii accepta și cash, scrie la fiecare). Am prins și diferente considerabile de preț. Apoi te suna frumos curierul, vine la tine după colet, îl ia, poți urmări drumul parcurs după AWB, ajunge la cealaltă persoană, o suna, primește coletul, foarte simplu.