| sabin1499 a întrebat:

este o intrebare cam stupida dar... am 14 ani si am nevoie de niste bani urgent si nu stiu cum sa fac rost parintilor nu le pot spune pentru ca ma intreaba pentru ceti trebuie si nu vreau sa le spun si nu stiu cum sa fac rost de niste bani ma puteti ajuta cu un sfat?

Răspuns Câştigător
| andrei1237 a răspuns:

Poti sa adaugi referate facute de tine pe referate.ro.Vei primi bani imediat ce vei primi multe download-uri.

1 răspuns:
| MiruD a răspuns:

Sa faci ceva..bratari, felicitari, nu stiu. Si sa le vinzi. tongue