| nezuzu a întrebat:

am nevoie de niste bani si nu stiu cum sa fac rost de ei a puteti ajuta?

9 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Muncesti.
Gaseste-ti un job pentru o luna, doua.
Iei destui bani, dar trebuie sa vreiwinking.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pune mana si Munceste! De ce cersesti la noi, noi de unde sa stim cum sa fac tu bani, singurul mod pentru a face bani este sa muncesti Cinstit!

| AndyAndrey35 a răspuns:

Pai exista un site uite, da aduaga prieten si ai banii : https://www.facebook.com/andreisad?ref=tn_tnmn, aa scuze, pai munteste, imprumuta, strange, (de furat nu as dori sa mai furi, basescu nu accepta asa ceva, nu doreste sa aiba concurenta =)) ia id meu pustea_a@yahoo.com

| Adryanna2000 a răspuns:

Fa-ti un imprumut.

| Aezakmi a răspuns:

Doriti sa faceti niste banuti frumosi? doriti sa aveti afacerea voastra si in cateva luni sa ajungeti director de vanzari stand in fata calculatorului si castigand din luna in luna cat mai multi bani? daca te atrage aceast lucru da-mi add la skaterboy_66 pe messenger si iti explic cat de simplu este sa ajungi in cateva luni sa castigi mii de euro, pot demonstra ca este real, este recunoscut in toata Europa si nu numai si tu poti face parte din aceasta retea de succes, te astept partenere happy

| petro21 a răspuns:

Du-te pe la vecini si cerele bani iar in schimb tu ii ajuti la treaba prin curte/casa

| jmenpejmen a răspuns:

Stop cati ani ai? Mai binne anngajeazate sau fa un umprumut pe la o banca

| DyanutzaDya a răspuns:

Suna la Provident