| Visan_Alex_1996 a întrebat:

Fac 17 ani, acum pe 4 iunie, si as dori sa ma angajez, nusj promoter, sa impart pliante, barman, orice.Dar pe perioada verii.Am tot cautat si nu am gasit, gaseam doar anunturi de acum 2-3-4 ani.Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Xoniaa a răspuns:

Buna, barman e cel mai bine si castigi bine pentru ca ai salariu si ciubucu smug, sfatul meu e sa mergi la terasele de la tine din oras si sa intrebi daca nu au nevoie de barman pe timpul verii abia ii mai da concediu la cate unu. Bafta! :*

| Visan_Alex_1996 explică (pentru Xoniaa):

Buna :*. Merci pentru sfat.Ai fost vreodata barmanita, sau cunosti pe cineva care a fost si i-a fost ok?

| Xoniaa a răspuns (pentru Visan_Alex_1996):

Am o prietena care a fost si atata mi-o zis ca o castigat bine si ca ii si fain ca iti mai faci si prieteni si e chiar fain pentru o vara decat sa stai degeaba mai bine lucri ceva si mai si castigi bani eu chiar as vrea cand implinesc si eu 17 ani sa ma duc si eu o vara si daca imi place sa mai merg dar din cate mi-o zis ii fain smug >big grin