| ma3ryian a întrebat:

Lucrez de ceva vreme ca sofer de TIR si m-am cam saturat sa fac bani altora. Vreau sa muncesc pentru mine sa-mi cumpar un cap tractor si o semiremorca. Aveti idee de unde pot lua curse merita!
O sa muncesc eu!

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

O sa muncesti tu, desigur. Intreaba totusi un contabil mai intii ce costuri implica treaba asta. Nu de alta, dar o sa dai la stat mai mult de jumate'... asta in cazul in care ai impresia ca patronul tau iti plateste tie ~2-3-5.000 RON sau cit iti da si lui ii ies milioane de pe urma ta.

| dolceromania a răspuns:

Caută online bursa de marfuri

| 2P a răspuns:

Daca vii cu o oferta buna poti incerca la depozite