| cristi1309 a întrebat:

Mi-a cerut la locul de munca sa spun de ce m-am apucat de masaj puteti sa ma ajutati sa imi dati ca un fel de discurs sau ceva

1 răspuns:
| Giuliano24 a răspuns:

Pai cred ca e foarte usor pentru tine sa faci asta decat sa spui ceea ce credem noi despre "cum ai ajuns tu masor" spune-le sincer cum te-ai apucat, eu sunt frizer m-am apucat de frizerie la 15 ani pentru ca eram nevoit sa am banii de buzunar si nu voiam sa le mai cer parintilor... spune si tu "De mic avand pasiuni asupra masajului ii masam pe parintii mei... bla bla daca n-ai o poveste reala incearca sa fabulezi dar nu prea tare, bafta!