| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca am ales cel mai bun topic, dar totusi o sa va intreb.
Mai are cineva acele ziare din 2018-2019 "Ziarele Romaniei Mari" si e doritor sa le vanda? Poate aveti o dublura sau pur si simplu nu mai le vreti as dori sa le cumpar. As dori sa colectionez macar ziarele care cuprind perioada 1918 pana la sfarsitul celui de-al Doilea Razboi Mondial, eu am numai numerele 1, 8,9 si 10.

2 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

"Mai are cineva acele ziare din 2018-2019?
As dori sa colectionez macar ziarele care cuprind perioada 1918 pana la sfarsitul celui de.al Doilea Razboi Mondial."
Nu se prea potrivesc perioadele cu ce vrei tu.
In plus, ziarul a fost lansat în mai 1990, nu ai cum sa-l achizitionezi din perioada interbelica. Apropo, uita-te pe nr. 1 al tau si vezi data aparitiei.

| Serghei1722 a răspuns:

Daca vrei ZIARUL ROMANIA 1938-1940