| lovelylife a întrebat:

Cum era pe timpul celui de-al doilea razboi mondial? Cine imi da cat mai multe idei dau funda.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Era foamete, evrei ucisi de nazisti si pusi la munca dura, americanii si rusii se luptau impotriva japonezilor si a nemtilor iar in timpul razboiului ca s-au intamplat multe Hitler s-a ucis cu pistolul iar nevastasa cu otrava parca. Pacat ca Hitler nu conducea armata rusa si asa sigur castiga iar acum nu existau cei care isi da aere sau cine stie ce jigodii de oameni.

| SentimentalConsil a răspuns (pentru mgtow):

Razboiul ruso-japonez a avut loc in anii 1904-1905, iar Hitler s-a sinucis (nu ucis ) prin otravire

| mgtow a răspuns (pentru SentimentalConsil):

Informeazate mai bine, el s-a impuscat si nevastasa prin otravire.

3 răspunsuri:
| SentimentalConsil a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/......oi_Mondial

citeste de mai multe ori dupa care fa un rezumat dupa care iti poti dezvolta ce doresti