| Desh a întrebat:

Salut TPU! Pe aplicație publi24 se găsesc și locuri de muncă cu juma de normă în Argeș?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Foarte probabil. ai sa afli daca cauti

| ReddY25 a răspuns:

Desigur

| Dandiiiiiiii a răspuns:

Daca sunt disponibile, vei gasi cu siguranta.

| produse22snep a răspuns:

Bună, dacă vrei un job part-time, din confortul casei tale, poți lucra asa ca mine. Am 14 ani și de curând am inceput sa lucrez pentru mine în cadrul unei companii. Tot ce fac este sa promovez produse Snep. Fiind la început caut persoane cu care sa colaborez asa ca dacă vrei sa faci bani online (ceea ce implica destul de multe beneficii) te aștept cu un mesaj pe Instagram (sorinaaa.snep) și acolo îți voi da mai multe detalii.