| Joker3134 a întrebat:

La stat nu se mai găsesc locuri de munca?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"La stat..." in sensul că vrei să nu faci nimic sau cum?

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru Joker3134):

Adică de șezut pe un scaun?

gândidu-mă la intrebarea ta:

https://www.tpu.ro/conversatii/ce-meserii-poti-sa-ai-la-birou/

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ba se mai gasesc happy

| siriusblack98 a răspuns:

Se găsesc dar nu pentru omul de rând. Se intră fie pe recomandări, fie pe împrumuturi la bancă. Iar cu a doua nu glumesc absolut deloc. Mă taxează adminul dacă zic mai multe aici sau îmi scapă numele instuției de stat.

Răspuns utilizator avertizat
| siriusblack98 a răspuns (pentru Joker3134):

Păi nu ziceai mă că ești la nu știu ce facultate? Cum pp.l.m n-ai viitor acum? Nu te înțeleg de ce tot întrebi de N meserii dacă tu ți-ai ales deja una.

Răspuns utilizator avertizat