| RaDukuuu a întrebat:

Poate cineva sa-mi dea niste linkuri cu joburi part-time(de acasa). Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| myself405 a răspuns:

Eu personal iti recomand vanzarea directa. Si eu sunt studenta si aceasta activitate imi aduce un venit frumusel.
Ca recomandare incearca compania Oriflame.
Produsele sunt de calitate, discount-ul variaza intre 23-40% doar in functie de valoarea comenzii, consecutivitatea nefiind o variabila care sa il influenteze, esti propriul sef, ai suportul permanent al unui coordonator, poti primi cadouri substantiale din programe motivationale, comanda minima pentru a beneficia de credit este de 70 de lei. Daca vrei sa afli mai multe sau daca te intereseaza o colaborare cu compania Oriflame acceseaza: http://inscriereorif.no-ip.org/index.html