| Cr7adi a întrebat:

Am 1250 lei salar. Lucrez ca receptione la un hotel. Am mult liber in timpul programului. Aveti ceva idei ce as putea face pentru marirea venitului lunar? Ceva linkuri cu joburi part time pe calculator, part time, etc. Mersi, orice sfat e bine venit.

5 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Faci mileuri.

| CuriousStuff a răspuns:

Ce stii sa faci pentru bani aia?

Presimt ca in curand o sa mi se ceara bani pe drepturi de autor pentru fraza asta.

| untu a răspuns:

Nu ai voie sa navighezi pe internet in timpul serviciului! Cere voie sefului daca se poate!

| gratargratar a răspuns:

Invata programare si muncesti freelancer.

| florinflorescu a răspuns:

Poti sa faci multe vointa sa ai. fa-ti i pagina de Facebook in care sa postezi zilnic aduni multe like-uri apoi poti face bani, pe Youtube fa-ti canal posteaza zilnic ceva interesant si poti face bani. sau scrie o carte sau un blog, sau compune versuri, sau deacopera ce calitati ai, sau invata ceva nou ce iti place sau care te poate ajuta pe viitor. depinde la ce te pricepi, fa ceva ce poti ce stii ce iti place si promoveaza-te, in timp ce tu stai acolo si deja esti platita. succes.