| bbrvz a întrebat:

Poate un hacker sa imi fure banii din contul bancar, doar daca stie numele meu si ibanul?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poate efectua tranzacții din contul tău doar cu atât.
Când se fac tranzacții online se cer parole. Acele solicitări de confirmare prin parole le poți da doar tu.

4 răspunsuri:
| SomethingFunni a răspuns:

Doar cu atat, nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, având în vedere ca în România nu sunt hackeri cum vezi in filme happy

Bula
| Bula a răspuns:

Doar cu complicitatea /neglijenta grava al bancii.

| Adry05 a răspuns:

IBAN-ul il dai oricui iti transfera bani, e o "Data" foarte comuna pe care o poti da oricui fara grija, deci cum ar putea sa-ti fure prin el?