| VasileCristea a întrebat:

Dacă cineva face un transfer bancar și pune numele greșit al beneficiarului, dar ibanul bun, acela va mai primi banii?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da pentru ca la nume poate sa puna un nickname, asa procedez si nu am probleme

| JicaContra a răspuns:

Daca e o greseala mica de tipar, atunci da, va primi banii
daca e un nume total gresit, atunci AR TREBUI sa nu ii primeasca
iar daca ii primeste poate da banca in judecata si sa ii ph00ta RAU
de ce?
simplu sunt unul dintre JIGODIILE NENOROCITE SI CORUPTE DIN TARA ASTA, si pun niste bani in contul la Laura Codruța Kövesi, dupa care spun ca uite ce corupta e ca primeste mita