| AlxCr a întrebat:

Pot cumpara paysafecard daca am 15 ani?
Daca da de unde si cum Funda.

Răspuns Câştigător
| OoRzVoO a răspuns:

Poti merge singur, scuze pentru intarziere cu raspunsu laughing

4 răspunsuri:
| CreEppY a răspuns:

Te duci la un magazin de al lor si acolo se rezolva si cred ca daca ai buletin iti poti face un card.

| OoRzVoO a răspuns:

Poti cumpara la orice varsta, paysafe card de 25, 50, 100 lei etc. Magazine care au paint point, mai nou majoritatea au, mai multe despre poti aflamp site-ul official, funda? Numai bine.

| AlxCr explică (pentru OoRzVoO):

Pot merge singur?
Fara parinti?

| AlxCr explică (pentru OoRzVoO):

Mi-am cumparat deja paysafe, oricum mersi

| OoRzVoO a răspuns (pentru AlxCr):

Poti merge singur, scuze pentru intarziere cu raspunsu laughing