| Vladut123456 a întrebat:

Poti face bani din site-urile de socializare cum ar fi Facebook,Instagram,si daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| BBJHHRUGs a răspuns:

Daca ai pagina care iti promoveaza un produs poate sa fie si un produs de vanzare de ex: telefon. dar pentru asta trebuie sa platesti. sau din reclame puse pe anunturile Facebook puse in coltul din dreapa la grupuri sugerate si ultimile recenzii ale prietenilor tai. Funda?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pui la vânzare ceva marfă și gata banu'!

| Raresh23 a răspuns:

Salut! daca iti plac jocurile video exista o platforma unde poti promova jocuri video. De fiecare data cand cineva cumpara tu primesti un comision si acea persoana va ramane in reteaua ta pentru totdeauna. Cand va mai cumpara jocuri tu vei primi din nou comision. Jocurile video continua sa apara, este o piata foarte buna iar pe aceasta platforma se vand chiar la jumatate de pret decat pe Steam/Blizzard etc. Ai comision pe 3 niveluri:
Level 1: 100% commission
Level 2: 60% commission
Level 3: 40% commission
Trebuie sa te inregistrezi si sa citesti acolo instructiunile. Este usor mai ales daca ai prieteni pasionati de jocuri video :)
Link de inregistrare: https://www.g2a.com/goldmine/join/us/W1ND140VY
Poti face asta pe orice site de socializare

| NicolaeP a răspuns:

Vinzi postari, pui link in bio catre un site de al tau, folosesti o retea de afiliere etc... posibilitati sunt nelimitate...