| CrysMax a întrebat:

Stie careva ce TVA percep pentru retragere cei de la MyShareJob.com? Stiu ca trebuie confirmat SMS.ul cu codul primit...stiu ca exista taxa de 3 euro + TVA (cat e TVA?)... MULTUMESC!
FUNDA!!!

3 răspunsuri:
| Cristianauto a răspuns:

16.5%

| CrysMax explică (pentru Cristianauto):

Salut... daca ai cont pe acel site, ma poti ajuta si pe mine spunandu.mi cum sa retrag acei bani?

| Cristianauto a răspuns (pentru CrysMax):

Bani? nu cred ca se pot retrage bani, dar eu nu ti am zis ca am cont, iti spun cat este TVA ul la retele telefonice aplicate pentru un sms, e 16% +0, 5 taxa verde