| hacktek a întrebat:

Stie careva o locatie in Cluj-Napoca unde se pot face cursurile necesare obtinerii atestatului de transport alternativ in regim de inchiriere?
Scolile de soferi percep o taxa prea mare pentru acest lucru!
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cine face un curs, trebuie să aibă autorizație. Aceasta o au școlile de șoferi.

| hacktek explică (pentru sadrian46):

Cunosc faptul ca scolile de soferi au aceasta autorizatie, dar nu ai priceput intrebarea, ori nu esti bine informat: Nu doar scolile de soferi au aceasta autorizatie...

| sadrian46 a răspuns (pentru hacktek):

Și cine mai are?

| hacktek explică (pentru sadrian46):

Scolile de formare profesionala.