| Denis_2214 a întrebat:

Stie cineva un site unde pot pune un anunt pentru vanzari terenuri?

Dau funda big grin

5 răspunsuri:
| Cornelcmn8 a răspuns:

Anunturi.ro
okazii.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe www.imopedia.ro e cel mai mare site de vanzari terenuri, case, inchirieri etc. si pe www.anuntul.ro.
Si mai poti sa pui anuntul pe ziarul 'Anuntul Telefonic' e cel mai mare ziar de anunturi din Romania. Si pe www.google.ro scrii 'anunturi vanzari terenuri' sau 'anunturi' etc. si acolo iti apar o gramada de site-uri unde poti sa pui anuntul tau gratis.

| aro a răspuns:

Http://www.beerandbricks.ro/
mercador
tocmai.ro

| Rays_1228 a răspuns:

Cred ca este de ajuns sa dai pe google "vanzare terenuri" si vei gasi o multime de site-uri.