| darksy36 a întrebat:

Va rog sa imi dati si mie linkuri de la cateva site-uri unde pot pune niste vanzari de terenuri. ( sau spuneti-mi cel mai renumit site unde se pot face asta ). Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Meh, scump, si ma interesa teren agricol, eventual casa+livada undeva pe la tara, cit mai pasnic si retras. Ia si baga anuntul pe vinovinde.ro.

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce teren, unde, cit? Nu de alta, dar s-ar putea sa ma intereseze... si nu te mai complici cu nici un site.winking

| darksy36 explică (pentru KodrutZ):

Sunt 3800 m2. Langa Pitesti, La Bradu, este aproape. Cu 10e/m

| darksy36 explică (pentru KodrutZ):

Auzi. (scuze dar nu imi permite gradul sa iti dau pmwinking ) ai ID de mess? As vrea sa vorbim mai multe chestii.

| KodrutZ a răspuns (pentru darksy36):

Mie imi permite, ti-am dat PM.

| darksy36 explică (pentru KodrutZ):

Din pacate mi-a dat o eroare. Nu iti pot da add sad. Da-i tu add la myhayonutz10@yahoo.com

| KodrutZ a răspuns (pentru darksy36):

Meh, scump, si ma interesa teren agricol, eventual casa+livada undeva pe la tara, cit mai pasnic si retras. Ia si baga anuntul pe vinovinde.ro.

| IonutDX a răspuns:

1ha e in jur de 3k euro daca e foarte bun si ai fi avut zeci de hectare...

| KodrutZ a răspuns (pentru IonutDX):

Cu toate facilitatile si aproape de localitate/la drum circulat, da. 3k e foarte mult pentru un ha agricol aruncat la naiba pe coclauri.

| catalinrapo a răspuns:

Mercador si tocmai