| MadaAmy a întrebat:

Stiu ca sa mai pus intrebarea asta de mii de ori dar as cam vrea si eu la 13 ani sa nu mai cer bani parintilor puteti sa-mi dati si mie niste idei cu ce as ptea sa fac sa castig niste bani de buzunar? dar nu pe net sau avon, oriflame ca m.am saturat de raspunsurile astea

Răspuns Câştigător
| Elly7890 a răspuns:

Du-te la o firma de impartit pliante desi nu se plateste deloc bine dar poti lua 15-30 lei pe zi daca stai mai multe ore!

| MadaAmy explică (pentru Elly7890):

Poti sa-mi spui si unde sa ma duc sa ma angajez la pliante? Multumesc anticipat

| Elly7890 a răspuns (pentru MadaAmy):

Logo Print se numeste firma! Asta daca esti din Bucuresti! se plateste 0, 015 per pliant si de obicei pliantele se impart in cutiile postale sau la metrouri sau la intersectii!

| MadaAmy explică (pentru Elly7890):

Stii cumva unde trebuie sa merg ca sa ma angajez? Un sediu ceva?

12 răspunsuri:
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Ai 13 ani, nu? Pentru ce vrei mai mulţi bani? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce trebuie sa ceri bani parintilor? Ce nevoi ai tu la virsta asta? Ai asigurat totul, nu ai griji. Pentru ce vrei mai mult decit primesti? Fiindca nu cred ca nu primesti ceva pentru iesirile cu colegii.

| ToffyNR1 a răspuns:

Pai cauta un loc de munca.dar la 13 ani nu prea cred ca o se ia cineva la munca.Incearca sa economisesti.Noi ce sa iti zicem sa faci afaceri? Sa furi? Sa te duci pe centura(dau exemplu)? Ajuta si tu pe cineva in schimbul unei sume de bani, vinde fier vechilaughing

| MadaAmy explică:

Pai in primul rand sunt fata si am mai multe nevoi decat voi baieti asa ca nu imi trebuie bani neaparat sa ies afara cu prietenii. Dar eu am pus o intrebare la care as vrea sa raspundeti cu ce ar trebui nu cu o alta intrebare.Pace!

| banidebuzunar20 a răspuns:

Buna. te pot ajuta eu, adauga-ma in lista bani_de_buzunar20@yahoo.com si iti voi da toate detaliile.

| Mocanu_Narcis_1998 a răspuns:

Uite un sfat lucra

| Kiler_Alex_1993 a răspuns:

El mai simplu business de acasa! Investitia ta este zero! Daca ai putin timp liber pe zi ( 30 minute ) si esti interesat sacastigi ceva banuti inscrie-te si raspunde la sondaje platite, suntremunerate 4 sondaje/zi; la inscriere primesti bonus 20 euro, iarpentru fiecare sondaj 8 euro... vizionezi reclama, raspunzi ladoar 8 intrebari / sondaj si gataaa. Poti ajunge la un venit de 1350 euro/ luna daca raspunzi zilnic.eu cred ca merita incercat ...tot pierdem in fiecarezi ceva timp la pc…In plus au organizat si un concurs cu premii super bune in bani siproduse. Detalii si inscrieri pe linkul de mai jos : http://sondajro.com/? ref=122365

| Reek54 a răspuns (pentru Kiler_Alex_1993):

Prea frumos ca sa fie adevarat.