| ApTvFilms a întrebat:

sunt din Iasi, am 17 ani si as vrea sa lucrez vara asta. Niste propuneri, sfaturi? sad funda

Răspuns Câştigător
| CatalinaMA a răspuns:

Ospatar, mai precis pico ( ajutor de ospatar) asta merge foarte bine la varsta asta. nu prea angajeaza oricine persoane asa tinere. in domeniul acesta sunt cautate persoane tinere. plus ca ai salariu fix si bacsis consistent..asta in fiecare zi. deci ies bani buni happy

3 răspunsuri:
| StefanKogut a răspuns:

Pai ce stii sa faci?

| Ineys a răspuns:

La sapa!

| Pandhoraa a răspuns:

Nu doar vara poti incerca sa lucrezi de acasa operator interviu asistat de calculator
e un job part time cu contract de munca dar vei avea nevoie de acordul aprintilor daca intre timp nu ai implinit 18 ani
https://www.mercury.ro/......ator-cati/