| gty a întrebat:

Imi puteti da si mie niste sfaturi unde sa lucrez vara asta? Am lucrat pana acum la o ruda la vie dar nu mai are nevoie de oameni. As vrea sa lucrez totusi pana pe 15 sep. Am 19 ani, sunt elev la liceu.

Multumesc

5 răspunsuri:
| IepurashRocker a răspuns:

La o terasã.

| luciana_8039 a răspuns:

Hey nu neai spus in ce domeniu ai vrea s muncestihappyeu am cateva idei dar nu stiu cat iti vor fi tie de foloshappyas zice sa te anjajezi la un restaurant ca ospatar sau barman la un bar cevahappydaca nu iti plac astea ai putea sa mergi la piscina sa te faci salvamarhappysau stiu si eu km ce tiar place tiehappysigur vei gasi undeva de muncawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca da lucreaza la magazin s-au la piata vezi si tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi puteti da si mie niste sfaturi unde sa lucrez vara asta? Am lucrat pana acum la o ruda la vie dar nu mai are nevoie de oameni. As vrea sa lucrez totusi pana pe 15 sep. Am 19 ani, sunt elev la liceu.

Multumesc

| smash a răspuns:

Poi du-te si lucra undeva pe cand sau informeazate pe strand daca angajeaza bafta sa stii ca te invidiez sa iti placa munca inseamna ca esti un mare om spor la treaba.