| SanduEu123456 a întrebat:

Salut TPU, Trebuie sa ai diploma de bac pentru a-ti deschide propria ta firma/ afacere? (ex:Service Auto, Spalatorie Auto, magazin alimentar etc) Dau funda

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai nevoie.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| mihai69 a răspuns:

Nu; dar e util.

| Wr3nch a răspuns:

Nu, dar cam greu sa faci banii pentru a deschide firma fara.

| RxTx a răspuns:

Poti sa ai si atestat profesional de mecanic auto adica scoala profesională care este mult mai apreciata si mai valabilă pe planetă

| OmBanal33 a răspuns:

Nu, toate actele pentru o firma se rezolva cu maxim 300-400 de lei