| Bam64 a întrebat:

Unde as putea gasi un site cu munca in UK la care sa-mi raspunda cineva?

3 răspunsuri:
| Bam64 explică (pentru Bizon95):

Hai ca da...Tpu am gasit dar de job nu m-am gandit!
Alta data cand vrei sa scrii ceva nefolositor mai bine tine-o in minte...

| Bizon95 a răspuns (pentru Bam64):

Aham, alta data cand ai o intrebare CU RASPUNS EVIDENT, mai bine tine-o tu in minte
implicit raspunsul meu a fost folositor pentru ca "tu nu te-ai gandit la job"

asa ca eu macar m-am deranjat sa incerc sa te ajut iar tu raspunzi in doi peri, asa ca data viitoare cand la ajutor raspunzi de parca ala care te ajutat a gresit, mai bine te duci si tragi apa la weceu dupa tine pentru ca ESTI DE RAHAT!

hai SA FII DE RHAT, bye bye