| Strudel2punct0 a întrebat:

Unde as putea gasi de munca la 15 ani?

Răspuns Câştigător
| KefDeKef a răspuns:

Mai nasol la varsta ta!
Bine eu am 17 ani (fara 1 luna) si lucrez intr-un club,sunt MC acolo! In cazul tau la o terasa ceva, la un restaurant, dar nu te gandi sa servesti la masa sau alte chestii... ceva pe la bucatarie sa fi de folos pe acolo!

| Strudel2punct0 explică (pentru KefDeKef):

Si ca sa lucrez ca mc ce-mi trebuie?

| andreutz a răspuns (pentru Strudel2punct0):

Eu din cate stiu trebuie sa ai minim 16 ani ca sa lucrezi la Mcdonalds, nu 15. Poate ma insel, desi nu cred ca am destui prieteni care au lucrat pe acolo. dar cred ca era mai bine sa ne spui si de unde esti. Eu unul am mai lucrat cu,, copii,, in bucatarie, erau pe post de,, ajutor de ajutor de bucatar,, dar numai pe perioada vacantei, si sa nu te gandesti ca primesti chiar asa de multi bani. oricum, e de apreciat ca vrei sa lucrezi de pe acum, bravo tie!

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Videochatlove struckmasaj eroticlove struck

| NIGhTmArE187 a răspuns:

Nu exista locuri de munca pentru varsta asta.de fapt da...dar nu cred ca vrei sa lucrezi pe centura...nu? eu zic sati termini scoala si dupa sa te gandesti la o slujba.sau eventual daca ai cunostinte undeva la negru.

| Annessa a răspuns:

Poti lucra ca bona sau ca... nu stiu cred ca doar bona

| Annessa a răspuns:

Ca bona

| Catalin2101 a răspuns:

Poti lucra 4 ore la mcdonalds casierita si castigi 400 de lei pe luna