| m2lin98 a întrebat:

Salut, am 20 de ani si as vrea sa muncesc in afara, dar nu stiu cum sa fac si ce sa fac. Unde as putea găsi locuri de munca sigure. VREAU SA MI RASPUNDA DOAR CE I CARE AU FOST PLECATI

2 răspunsuri:
| Couragebv a răspuns:

Pai depinde ce stii sa faci, si daca stii vreo limba in plus, in afara de engleza. Locuri de munca s-ar gasi, dar tu, ca ce poti lucra?

| Deyuta_Andreyuta_1996 a răspuns:

Cauta BARBACARU pe Facebook el are locuri de munca in diferite fabrici in Anglia. Funda?