| strazi1 a întrebat:

Salut TPU,

Unde gasesc un laborator pentru testarea carnii in Iasi sau Bucuresti, am cautat pe google dar nu stiu denumirea exacta a institutului care se ocupa cu aceste analize, ofer funda happy

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti nesimtit mai omule.

| Gigel47 a răspuns:

Tigatri? plus vorbi ala care are un tigan negru la poza de profil

| darrio2007 a răspuns (pentru Gigel47):

Tu de ce nu ai poza? Daca erai fata in fata cu el nu mai erai asa LEUstean.

| strazi1 explică (pentru darrio2007):

Sa-l lasam in pace, nu ma consum la putoi din astia, oricum e 3 sferturi ratat si frustrat oricum nu va avea viata lunga pe site, uita-te la raspunsurile pe care le-a dat pana acum si ai sa intelegi, deci sa nu ne stricam weekend-ul cu el laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru strazi1):

Foarte bine faci ca nu le dai atentie.Se ascund in spatele calculatorului si vorbesc tot ce le trece prin cap.Dar cred ca ei nu fac diferenta intre cel de sus sau cel de jos.Bafta.