| freeze90 a întrebat:

voi ati avut probleme cu plata cu cei de la bwin? am incarcat contul cu 65 RON si am castigat la pariuri si am ajuns la suma finala de 198 RON. Am dat retragere prin western union si primesc urmatoarea zi mail de la ei :
Stimate domnule ****,

Din păcate, cererea dvs. de plată în valoare de RON depusă la data de 02/05/2011 nu a putut fi procesată din motive interne de securitate. Suma a fost deja restituită în contul dvs.

Vă rugăm, nu răspundeţi la această adresă de e-mail. Dacă aveţi întrebări suplimentare, vă rugăm să luaţi legătura cu serviciul clienţi prin intermediul paginii noastre de contact.

Cu respect,
Mentionez ca am trimis inainte de a retrage o copie de act de identitate. Astia chiar sunt nesimtiti nu vor sa dea banii omului, Voi ati avut probleme cu bwin?

Răspuns Câştigător
| Micutu23 a răspuns:

Nu. Eu am retras sume frumusele de la ei. Cea mai mare fiind de 1000 RON. Acum depinde cum ai incarcat contul. Daca ai folosit free carduri. Atunci Nu poti retrage pana nu pariezi de 3 suma aceea. Asta ar insemna 195 RON. Cauze ar fi mai multe. Incearca sa trimiti un email. Sa vezi de ce nu poti retrage suma. Iar ei in 2-3 zile iti vor trimte un raspuns.

2 răspunsuri:
| costin1306 a răspuns:

Incerca din nou sa faci retragerea, probabil au avut ceva probleme in sistem. Sunt foarte profesionali de felul lor asa ca nu cred ca vor sa te fraiereasca. daca nu ia legatura cu suportul site.

| gojira a răspuns:

Recomand www.5predictii.ro am abonament de 3 saptamana si am scos un profit de 14 milioane pana acum, cu 2 milioane pariati pe fiecare meci.