| anonim_4396 a întrebat:

Lucreaza cineva cu bani reali pe Bwin? Ieri am facut o depunere de 50ron, o parte i-am pariat si cu restul m-am jucat la pacanele si am castigat aproape 700ron. Incerc sa ii scot prin Western Union dar dupa 1-2 ore primesc un mail de la ei in care imi zica ca banii s-au intors in contul de bwin din motive de securitate...Tot ieri am trimis si o copie dupa buletin asa cum am vazut ca se cere. Care sa fie cauza?

2 răspunsuri:
| tunary a răspuns:

Trebuie sa fie minim 90 RON ca sa ii poti scoate de pe bwin tongue

| boogdan91 a răspuns (pentru tunary):

Da, si eu am dat sa scot 600ron-Intre timp mi-a raspuns la intrebare un moderator de acolo si mi-a zis sa incerc alta modalitate, mai exact transfer prin banca..am facut asa si acum astept.