| Mihaiflorin14327 a întrebat:

Salut TPU! Voi cu cat m-ati plati pe mine sa va tund gazonul?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai masina ta de tuns, atunci 100 lei /1000mp.

9 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Gazonul din curte si-l vor tunde oameni singuri ca nu e asa mult, iar daca mergi tu si il tunzi clar iei foarte putin.In schimb daca mergi la cap, sau deal si cosesti terenuri mai mari iei ori 230 de lei pe zi, ori 20 de lei pe oră in functie de cat faci.Cel puțin în zona mea.

| Lukasssz a răspuns:

Te voi face voluntar happy

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salut! happy, dacă cineva ar apela la serviciile tale, în schimbul muncii pe care o prestezi, ai merita undeva la 100 de lei pe zi, 8 ore sau până gați. Răspuns câștigator? big grin

| CravataAlbastra a răspuns:

O bere laughing

| Nouvel a răspuns:

Cu o carte de gramatica. "mati"?

| floresdemayo a răspuns (pentru Nouvel):

Cred că acum încearcă să își strângă bani pentru ea.

| gabicoo a răspuns (pentru floresdemayo):

În timpul campaniei electorale din '46 Petru Groza primește, de la o admiratoare, următorul mesaj scris pe un bilet "Ești unsoare maț încântat"! Deci?

| floresdemayo a răspuns (pentru gabicoo):

Wtf?! Ciudată fată. Așa suna declarația ei de dragoste?hee hee

| Nouvel a răspuns (pentru floresdemayo):

A, asa da! happy