| andreib5210 a întrebat:

voiam sa va intreb daca imi puteti recomanda site-uri unde pot sa promovez ceva. Este vorba de un teren in zona Glina pe care incerc sa il vand de ceva vreme insa nu gasesc cumparator. As dori, daca se poate, sa imi recomandati site-uri unde pot posta anunturi in legatura cu acesta. Nu conteaza daca este anunt gratuit sau platit, pot sa platesc reclama, multumesc!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acum este o perioada foarte grea si se vind greu terenuri case garsoniere apartamente, deoarece oamenilor le este frica ca nu vor mai avea servici si nu o sa se poata imprumuta la banca ca nu au cu ce plătii ratele, este o perioada foarte grea, iar pe olx nu se vînd lucruri care costă mai puțin decat terenul pe care vrei sa il vinzi, dar pune l pe olx este gratis anuntul, fa poze clare si o descriere atractivă si pretul ilo discuti cu clientul cand vine la vizionare, in ce zonă ai terenul? Si cu cit il vinzi?

| SynapseNinja a răspuns:

Poți pune pe olx, lajumate.ro, publi24, homezz, imobiliare.ro, storia.ro. Eu cam pe astea le știu

| skull12 a răspuns:

Salut, OLX, cel mai probabil, cel mai popular, lajumate.ro, publi24, astea sunt cele mai populare, poti sa promovezi anuntul pe olx, platand o taxa ieftina si ti l pune pe prima pagina de cautare.