| Otaku007 a întrebat:

Buna mi-am creiat un site unde vand lucruri da si voiam sa intreb cum pot sa trimit un produs la cumparator

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Prin Posta Romana sau Curierat. Cred ca serviciile postale sunt mai la indemana. Impachetezi, pui adresa expeditor si destinatar si plasezi pachetul la posta. Costurile de transport pot fi suportate si de cumparator, care se adauga la suma finala care se intoarce la tine. Dar il vei anunta despre aceasta, ca sa stie cat are de platit si sa nu refuze primirea coletului.

1 răspuns: