| andrei9530 a întrebat:

Vreau sa cer parerea cat mai multor oameni!
Am 19 ani si vreau sa imi deschid o afacere relativ cu bani putini(max. 10.000 euro) si sa am un profit frumos. Nu vreau prostii ven ferma de vipere. Prima data m-am gandit sa deschid o sala de jocuri de noroc(pacanele) in satul bunici mele (am stat 20 de minute la bar si s-a bagat la aparate vreo 10 milioane)
Ferma nu vreau sa deschid pentru ca a avut tatal meu si stiu cata munca este si cati bani se pierd in primi ani

Răspuns Câştigător
| Escov_Nicoleta_1997 a răspuns:

Incearca să te ocupi cu ceea ce cunoşti şi ceea ce-ti place, de exemplu ai putea să deschiZi o firma ce s-ar ocupa cu reparaţii, sau să comanzi electrocasnice şi sa le vinzi la un preţ mai mare, asta poţi să faci şi făra să investeşti

4 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Ba, da ce tarani sunt in satul tau de baga 10mil in 20 de minute? laughing
dar daca deja este bar cu pacanele ce sens are sa mai faci si tu unul? in plus tu iei aprox. 20%-30% din ce se baga altfel daca nu castiga nimeni nu mai joaca

| Jipa95 a răspuns:

Pai si daca ti-ai deschide o sala de jocuri, si ar venii un om cu foarte multi bani si te-ar falimenta ti-ar convenii? Cunosc o astfel de sala, este aproape de locul in care locuiesc eu, acum este in paragina, nu a functionat decat 2 luni.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexia26 a răspuns:

Servicii.