| Thesinger1 a întrebat:

Vreau sa comand niste produse de pe acest site:
http://www.bjflyhigh.com ce ziceti,este sigur?
Dupa ce am intrat pe Alibaba,si le-am trimis o intrebare referitor la un pordus ei mi-au trimis un mail in care imi spun ca au cele mai mici preturi la telefoane,laptop-uri, etc.
Ex:Hot sell Apple products:
Apple iPhone 6 16GB/64GB/128GB------------------------------145/160/175 $(NEW)
Este acest site o teapa sau este adevarat?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu poate fi adevarat. Din fabrica este mai scump dar in magazin!

| Thesinger1 explică (pentru Salontanul):

Dar despre site ce zici, poate fi adevarat?

| Salontanul a răspuns (pentru Thesinger1):

Site-ul exista si deci este adevarat. Chestia este ca nu vad preturile. Asta poate fi pacaleala.