| SinisterStrange a întrebat:

vreau să îmi deschid un cont PayPal pentru a plăti hostul unui server de C.S. si doresc să ştiu cum se utilizează pentru a fi tranzacţia reuşita,menţionez ca sunt in Italia,si sper ca se poate face transfer in România, funda celui care ma poate informa.

1 răspuns:
| Robert_Molea_1997 a răspuns:

Da,desigur ca poti sa tii faci, dar trebuie sa-ti bagi un card de credit/debit(Visa, mastero etc.)si dupa ce iti faci cont bagi cardulsi dupa ce dai achitarea platii, o sa te dea pe siteul paypal, unde o sa te intrebe daca vrei 100% sa platesti. Daca nu ai un card, te duci la un din ala unde se platesc facturri si ceri un paysafecard de "X" bani, gen 5, 10, 20, 60, 100 de euro... Sper ca ti am fost de folos, te pup, ma pupi si pe mine cu o funda?