| eXpreSSss a întrebat:

:*.

Vreau sa imi deschid un magazin online (la mine acasa) si as dori sa stiu daca se platesc ceva taxe pe la registrul comertului sau pe undeva...nu vreau sa ma trezesc cu fiscul sau cu protectia consumatorului la usa laughing. Stiu de ce am nevoie dar nu in amanunt gen (acte, chitante, etc). Rog seriozitate ofer funda!

SCUZE pentru categorie big grin

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cat a răspuns:

Trebuie sa fii inregistrat ca firma sau persoana fizica autorizata iar in obiectul de activitate trebuie sa existe si comertul electronic.

| rocket a răspuns:

Intrebare: Cu ce firma iti faci magazinul online?