| Constantin_Comănescu_Tudor_1994 a întrebat:

vreau sa pun in caseria de pe netbet poker bani euro si zice ca pot sa platesc si cu paysafecard adica cu cod de exemplu Orange?

1 răspuns:
| DemonHunter a răspuns:

Nu. Codul Orange e cod de reincarcare telefon iar codul Paysafe e tot un cod dar se foloseste pentru platirea anumitor lucruri cum ar fi bani virtulai pe jocuri.
P.S te duci la magazin si spui sa iti dea Paysafe nu altceva iar acestea se pot lua de 5 10 15 20 euro dar nu poti lua de 6euro doar din 5 in 5