| AnAcondaaa a întrebat:

vreau si eu idei de afaceri sau chiar afaceri la pc care se pot rezolva usor facand reclama la ceva produse nu stiu dati-mi si mie idei multumesc frumos

1 răspuns:
| kevincosty a răspuns:

Dacă dorești ai putea să promoționezi internet 4G (19% câștig din factura lunară) și serviciile de videotelefonie (structurat pe 7 nivele plus până la 200 de euro pentru fiecare client adus)în cadrul companiei LV7. Nu ezita să mă contactezi pentru o conferință online gratuită de prezentare a afacerii.
Mersi și La Mulți Ani!