| GeorgeAND a întrebat:

Salut tuturor!
In primu rand vreau sa va cer ajutorul pentru idi de infiintarea unei afaceri.
As dori sa deschid ceva intrun parc dar nu stiu ce anume deoarece sunt destule ( carturi cu pedale, biciclete, suc de portocale, piterie, restaorant, magazine de produse si de jucari, chiurtosh, barcute, masini electrice pt copi, gogoserie, vata pe bat, inghetata, clatite si patinuar)

Va cer sfaturi si idei deoarece nu pot gandi la o afacere intrun parc si cer ajutorul celor cu experienta sau imaginatie.

Va raman recunascator celor ce'ma pot ajuta. Zona ilfov parculetul mogosoaia.

1 răspuns:
| AnaMtpu a răspuns:

Pe perioada verii, poti deschide ''mini ateliere'', mai ales pentru prescolari sau elevii ciclului gimnazial. Daca tarifele vor fi in asa fel incat sa aiba acces si omul de rand, nu doar VIP-urile, cu siguranta vei da lovitura. Multi parinti isi doresc sa-si poata duce copiii la asemenea ateliere, insa, din pacate si vorbesc din proprie experienta, tarifele sunt doar pentru bogatasi.