| AnonymousCLL a întrebat:

Unde găsesc in Bucuresti cel mai bun curs de cumpărare aur 14k (eu vând )?

3 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Ce vinzi?

Răspuns utilizator avertizat
| AdrianBRMconsulting a răspuns:

Incearca sa compari pretul de la banci (gen BCR ) cu pretul oferit la amanete online, intre 90-95 lei poti lua maxim astazi pe gram, poate mai putin pe cel uzat.
Inscrie-te acum pe siteul Bursa Romana de Marfuri Consultanta in Afaceri www.brmconsulting.ro si vei primi gratuit un abonament pe 12 luni la buletinul bursier in valoare de 500 lei+TVA.