| vladv26 a întrebat:

Salut, unde ma pot angaja pentru impartire pliante? As putea merge la supermarket-uri precum kaufland, cora? Cum sa intreb cand ma duc acolo? Intreb daca nu au ceva job pentru impartit pliante? Daca stie cineva care a mai facut treaba asta las ruga sa imi explice si mie ce trebuie sa fac. Multumesc

3 răspunsuri:
| vladv26 explică:

Si cum sa intreb? Aveti ceva job pentru impartit pliante? Sau intreb doriti sa impart pliante pentru firma voastra?

| Pandhoraa a răspuns:

Cred ca un job mai potrivit ar fi operator interviu asistat de calculator, poti lucra si de acasa sau daca esti din Bucuresti in call center
https://www.mercury.ro/......ator-cati/
stabilesti cate ore vrei sa lucrezi, ai contract de munca, faci bani usor :)

| TOP10Litera a răspuns:

NU neapărat la supermarketuri! Poţi încerca şi la firme de telefonie mobilă, calculatoare şi/sau farmacii. Mergi şi întreabă pe cineva de la "Relaţii clienţi!". Mult succes!