| PetroBlack a întrebat:

BUNA TPU!

Unde ma pot angaja pentru impartire pliante?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Orange, la un partid, la kauffland, Vodafone etc tongue

| PetroBlack explică (pentru anonim_4396):

Ai lucrat la vreuna? Cum as putea sa procedezbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu sunt la partidul ecologist roman. Pur si simplu m`am bagat si eu acolo si am venit la sedinte.Se faceau tot felul de actiuni cum ar fi sa imparti pliante pe strada, sa pui in posta diferite hartii etc.Si iti da bani pe cate ore stai si termini de impartit hartiile alea.

| CannbalCorpse a răspuns:

Hie la supermarkete, iti recomand magazine mai mari, dar sa stii ca o sa te "urmareasca" cineva cu masina sa vada daca imparti pliantele si a sa te cam doara spatele vei primi 30-40 lei pe zi, poti lucra intre 2-5 zile pe saptamana happysi oti sa procedezi asa : te duci la informatii si vorbesti cu doamna/domnisoara de la informatii sau poti sa faci reclama la produse primesti intre 7-10 lei pe zi la diferite produse, sper sa-ti fi fost de folos

| Skm a răspuns:

happy Poţi deveni promoter în magazinele mari gen Cora, Carrefour.

| gianyg a răspuns:

Dar daca ai imparti un astfel de pliant(de exemplu):

''Accepta provocarea! Fa-ti programul asa cum iti doresti! Lucreaza pe cont propriu!
Cum?
Devenind reprezentant Avon, totul este foarte simplu.
In aceasta perioada brosura Avon este plina de oferte pentru tine si prietenele tale. Este momentul potrivit sa primesti multe cadouri devenind acum colega noastra.
Strange o comanda de minim 140 ron si trimite un sms la 0722912812/ 0760957357 sau mail la surse_gia@yahoo.com cu numele, varsta, nr telefon si textul "Am comanda avon" si vei fi contactata imediat. Daca nu reusesti sa strangi comanda, trimite un mesaj "Vreau brosura urmatoare".
NU UITA! Cei care au ales AVON:
 primesc cadouri;
 au termen de plata flexibil la achitarea facturilor de pana la 12 zile;
 primesc noua brosura;
 au reducere intre 15%-40% pentru produsele comandate;
 au competitii in fiecare campanie;
 au propria afacere. "
Ce spui?
Fiecare persoana care se activeaza in echipa TA iti va aduce un castig in bani+ produse cosmetice.
Ai datele mele mai sus. Caut persoane interesate sa promoveze compania AVON si sa doreasca sa dezvolte atat personal cat si profesional(vei accesa o platforma de training+ cursuri de machiaj cu diplomele aferente); deschidere participare evenimente: targuri, standuri, etc