| ursu2000 a întrebat:

Vreau niste exemple de afaceri profitabile!

Răspuns Câştigător
| Michaella004 a răspuns:

Bună. In primul rînd ar trebui sa te gindesti bine in ce domeniu ai vrea sa te implici. Desigur si tu trebuie sa te descurci in acest domeniu si la inceput trebuie sa incepi cu ceva mic, trebuie sa vezi daca merge ceea ce faci.Mai este la fel de important de ce suma dispui ca sa investesti. Sper ca te-am ajutat. Baftă.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Orice afacere poate aduce profit daca este condusa si practicata bine.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Oricare, dar sa fie cu statul.

| RzV28 a răspuns:

Conteaza si domeniile in care te pricepi, nu te poti apuca de ceva in care tu nu stii nimic. Trebuie sa te bazezi pe ceva in care tu ai putin habar si daca stii ceea ce iti doresti vei reusi sa faci o afacere profitabila.

| EraserHead a răspuns:

Incerca sa vinzi inghetata. :0