| Merx a întrebat:

Vreau sa deschid o firma, si am nevoie de putin ajutor.
M`am gandit sa imi fac un site despre "CUMPARATURI", adica lumea sa comande ori pe site, ori la nr de telefon.
Vreau sa imi spuneti daca se merita si daca este o afacere Profitabila.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AlexUnder a răspuns:

Este destul de dragut dar va trebui i multa munca si gandeste-te ca no sa poti singuri deci angajati candestete ca trebuie drum gandeste-te ca trebuie domeniu la site multa muca fa ce vrei happy

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Asculta-l pe AlexUnder - are dreptate

| felixdesign a răspuns:

Se merita! Este afacerea prezentului dar si a viitorului. Uite aici niste detalii: http://felixdesign.ro/......ional.html

| HippiTweety a răspuns:

Da, eu zic ca merita si chiar e o afacere buna.