| notziv8 a întrebat:

Imi puteti spune va rog ce afacere ieftina si profitabila as putea sa imi deschid pana in 10.000 Euro? O firma de TIR m-ar costa mai mult de 50.000 Euro pentru incepu doar cu 2 camioane si daca se merita o firma de TIR? Multumesc

Răspuns Câştigător
| TuguiMihai1 a răspuns:

O afacere care o poti incepe cu 10000 euro nu stiu, da stiu o cu aproape zero care iti poate aduce usor 10000 eur pe luna
O afacere online...
Daca te intreseaza raspunde-mi pe acest topic si iti dau mai multe detalii...

| notziv8 explică (pentru TuguiMihai1):

Ok. imi poti supne pasii si daca este sigur si legal?

| notziv8 explică (pentru TuguiMihai1):

Salut ok sunt interesat big grin imi poti spune?

7 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Iti recomanda cineva o afacere online. Ei bine si eu sunt de acord cu el.

Poti face multe lucuri pe internet: cateva idei gasesti si aici http://www.afaceri-profitabile.com

| TuguiMihai1 a răspuns:

Am facut un ghid despre afaceri online pe care il ofer gratis...
Il gasesti pe totuldespreweb.com

| notziv8 explică:

Ok mersi mult

| Crestin_Alex_1997 a răspuns:

Nu se merita. mai bine incearca o firma de mobilier ca iti trebuie doar sa iti cumperi cateva utilaje careis in jur de 7000 de euro dar trebuie mai intai sa inveti meserie sau incearca o firma de apicultura cu albine mierea e destul de scumpa!