| AsuRo98 a întrebat:

vreau sa imi comand 8 rasaduri de paulownia de pe un site.
ziceti-mi prin ce posta sa mi le trimita sa fie si ieftin.
eu ma gandeam la posta romana aia trimite coletu si eu trebuie sa il revendci da nu stiu cat costa

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_Hurduc_1992 a răspuns:

Costa maxim 15 lei prin posta romana daca are vreo 2-3 kg. daca are 1 kg costa 7-8 lei.

5 răspunsuri:
| kedin a răspuns:

Buna ziua! Poti comanda de pe site-ul Http://www.paulownia-online.ro. Pentru 8 rasaduri de Paulownia nu platesti transport si se livreaza cu Cargus. Spor la cumparaturi!

| kedin a răspuns:

Buna
Ne este recomandat prin posta ( vor ajunge târziu si deteriorate )

| kedin a răspuns:

Este adevărat insa termenul de livrare este de 3/4 zile

| kedin a răspuns:

Gasesti pe siteul http://www.agroafaceri.com/paulownia/
Plante paulownia produse in laborator.